Osadniki

W przypadku praktycznie każdej przydomowej oczyszczalni ścieków niezbędne jest zamontowanie osadników. Są to specjalne konstrukcje, które maja za zadanie wychwytywać osady stałe oraz substancje generujące zawiesinę. Instalacje te montowane są jeszcze przed separatorami, aby jeszcze skuteczniej przeprowadzać proces oczyszczania dostającej się do konstrukcji ścieków deszczowych oraz poprodukcyjnych.Osadnikkliknij: Wymiary i parametry osadników

Aby osadniki mogły w jeszcze efektywniejszy sposób przeprowadzać oczyszczanie ścieków deszczowych, całą konstrukcję tworzy się w taki sposób, aby przepływająca przez nią woda spowolniła swój przepływ. W rezultacie magazynowanie zanieczyszczeń jest znacznie wydajniejsze.

W zależności od oczekiwań klienta oraz przeznaczenia danej instalacji, proponujemy konstrukcje w wielu różnych wymiarach. W ofercie posiadamy zbiorniki o pojemności od 1000 dm3 aż do 17000 dm3.

Polecany przez nas osadnik składa się przede wszystkim z poszczególnych elementów żelbetowych, włazów, jak również króćców ze stali nierdzewnej kwasoodpornej.